.
Strona główna | Technika i technologieSita staje się mobilna

Sita staje się mobilna

Praca staje się coraz bardziej mobilna. Wszyscy pragniemy mieć dostęp do informacji na budowie lub w podróży. Dlatego też, kilka dni temu, firma Sita zaprezentowała nową zoptymalizowaną stronę internetową przeznaczoną na urządzenia mobilne.

Firma Sita Bauelemente prezentuje pierwszą na rynku polskim stronę internetową w branży odwodnień dachowych dopasowaną do urządzeń mobilnych. Przejrzyste menu ułatwia orientację a szybka obsługa jest możliwa bez czasochłonnego przewijania i powiększania. Są to duże zalety nowej, mobilnej strony Sita Bauelemente.

Nowa strona oferuje mniejsze rozmiary danych i możliwości szybszego pobierania plików. Obrazy i czcionki są automatycznie dostosowywane do odpowiedniej wielkości ekranu telefonu komórkowego lub tabletu. Wszystkie pozycje menu są łatwe do lokalizacji i można je aktywować poprzez ekran dotykowy.

Właściwości te są ważne dla wszystkim tych, którzy dużo podróżują i w każdym miejscu pragną mieć szybki dostęp do informacji znajdujących się na stronie internetowej. Nowa mobilna strona, analogicznie do tradycyjnej strony internetowej, pozwala na wybór kilku wersji językowych, w tym oczywiście języka polskiego.

Źródło i zdjęcie: Sita Bauelemente

CZYTAJ WIĘCEJ

SitaBauelemente GmbH członkiem DAFA
Przepust attykowy SitaEasy - dwie możliwości montażu
SitaEasy Go - klin spadkowy nie stanowi już problemu. Nowy wpust attykowy w ofercie Sita
System podciśnieniowego odwadniana dachów SitaDSS Indra
Montaż odwadniania awaryjnego dachów nie musi być trudny
Montaż wpustu z kołnierzem zaciskowym może być szybki i łatwy - Sita Trendy z kołnierzem zaciskowymDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się