.
Strona główna | ProduktySitaEasy Go - klin spadkowy nie stanowi już problemu. Nowy wpust attykowy w ofercie Sita

SitaEasy Go - klin spadkowy nie stanowi już problemu. Nowy wpust attykowy w ofercie Sita

W ofercie firmy Sita Bauelemente pojawił się nowy produkt do odwadniania głównego lub awaryjnego dachów płaskich o nazwie SitaEasy Go. Jest on uzupełnieniem oferty Sita w zakresie odwodnień attykowych. SitaEasy Go z poliuretanu, z odlewanym i wykształconym pod kątem 45° korpusem umożliwia bezkonfliktowy i szybki montaż w przypadku dachu z montowanym klinem spadkowym.

To nowatorskie na rynku polskim rozwiązanie jest ukłonem w stronę wykonawców i ich sugestii, na które Sita stara się znaleźć rozwiązanie - zgodne z normami i przepisami. SitaEasy Go, jak wszystkie produkty firmy Sita, posiada fabrycznie montowany kołnierz przyłączeniowy z papy bitumicznej, umożliwiający szybki i w 100% szczelny montaż oraz połączenie z membraną dachową.

Pozostawienie miejsca w korpusie na klin spadkowy zamontowany przy ścianie attykowej powoduje, iż montaż elementu jest łatwy i szybszy, niż przy tradycyjnych przelewach attykowych. Wpust SitaEasy Go dostępny o średnicy DN100/110 może być montowany jako typowy rzygacz lub z podłączeniem do orurowania zewnętrznego. Uzupełnieniem wpustu SitaEasy Go - w razie potrzeby - jest regulowany kosz ochronny.

Źródło i zdjęcia: Sita Bauelemente

CZYTAJ WIĘCEJ

SitaBauelemente GmbH członkiem DAFA
Przepust attykowy SitaEasy - dwie możliwości montażu
Oszczędność czasu w jednym elemencie
Sita staje się mobilna
System podciśnieniowego odwadniana dachów SitaDSS Indra
Montaż odwadniania awaryjnego dachów nie musi być trudny
Montaż wpustu z kołnierzem zaciskowym może być szybki i łatwy - Sita Trendy z kołnierzem zaciskowymDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się