.
Strona główna | Technika i technologieSitaIndraDSS - bezkonkurencyjne rozwiązanie na duże powierzchnie

SitaIndraDSS - bezkonkurencyjne rozwiązanie na duże powierzchnie

SitaIndraDSS to najbardziej wydajny, łatwy i szybki w montażu, kompletny produkt systemu podciśnieniowego, niewymagający specjalnego orurowania, mocowań i skomplikowanych obliczeń.

SitaIndraDSS to unikalny produkt systemu podciśnieniowego. Produkt składa się z kompletnego zestawu elementów w tym, z korpusu izolacyjnego z PUR, króćca odpływowego kompatybilnego z rurami na standardowe połączenie kielichowe, z elementu AIRStop dzięki czemu cały zestaw pracuje jako pojedynczy system podciśnieniowy i osiąga wysoką wydajność: do 17 l/s (zgodnie z PN-EN 1253-2:2015)!!

Opracowana geometria sprawia że produkt mieści się w 12 cm termoizolacji. Zestaw nie wymaga skomplikowanych obliczeń, dodatkowych nakładów materiałowych takich jak szyny podwieszające, dodatkowe usztywnienia, drogich materiałów w postaci orurowania PHDE i wynikających z tego dodatkowych kosztów robocizny. Wszystkie zalety produktu uzyskano wykorzystując wysoką wydajności pojedynczego zestawu, który dzięki temu nie musi być łączony z innymi wpustami w skomplikowany system podciśnieniowy. W zależności od długości rury spustowej, SitaIndraDSS jest w stanie odprowadzić opad (opad deszczem miarodajnym zgodnie z wymaganiami normy PN-EN 12056 i wytyczne ITB) z następujących powierzchni:
  • rura spustowa 2m, powierzchnia odwadniana 450 m2
  • rura spustowa 3m, powierzchnia odwadniana 520 m2
  • rura spustowa 4m, powierzchnia odwadniana 570 m2
SitaIndraDSS jest produktem, który idealnie sprawdza się przy odprowadzeniu opadu z dachów hal przemysłowych, zlewniach o dużych powierzchniach, wszędzie tam gdzie ograniczono liczbę przebić przez attykę lub niemożliwe jest wykonanie przejścia przez warstwy dachu do wnętrza obiektu i montażu orurowania wewnątrz.


Źródło i zdjęcie: Sita Bauelemente
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Chłodny dom latem - odpowiednia termoizolacja stropodachu

Dobrze zaizolowany stropodach to gwarancja oszczędności energii cieplnej w sezonie jesienno–zimowym i warunek konieczny dla komfortu przebywania w pomieszczeniach znajdujących się na ostatniej kondygnacji budynku w sezonie letnim. Ochronę przed upałami zapewni odpowiednia termoizolacja. Czytaj więcej

RAPORTY I ZESTAWIENIA