.
Strona główna | Technika i technologieBezpieczne okna do dachów płaskich

Bezpieczne okna do dachów płaskich

Płaskie dachy, to niewątpliwie trend w nowoczesnym budownictwie. Bardzo istotnym elementem estetyki i funkcjonalności takiego rozwiązania jest odpowiednio dobrane okno. Jego kluczowym zadaniem jest doprowadzenie do pomieszczenia jak największej ilości światła.

Okno powinno posiadać wysokie walory izolacyjne, być wygodne w obsłudze i w utrzymaniu czystości oraz mieć dużą odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Okno dachowe PGX A1 marki OKPOL to idealne rozwiązanie dla tego typu budownictwa. Wykonane z tworzywa PVC, jest odporne na oddziaływanie czynników atmosferycznych. Wysokie bezpieczeństwo zapewnia mu wyposażenie w hartowaną szybę zewnętrzną oraz laminat międzyszybowy. Materiał, z którego zostało wykonane sprawia, że jest niezwykle praktyczne - nie wymaga żadnej konserwacji po zamontowaniu. Dzięki dodatkowemu wypełnieniu pianką poliuretanową, zapewnia komfort i ciepło na poddaszu. Producent daje dożywotnią gwarancję na gradobicie dla pakietu szybowego.


Dane techniczne:


Produkt: PGX A1
Producent: OKPOL
Rodzaj: Okno na dach płaski z PVC
Współczynnik przenikania ciepła okna: Uw=1,1 W/m²K
Współczynnik przenikania ciepła szyby: Ug= 1,0 W/m²K
Pakiet szybowy: Dwuszybowy
Systemy: Powłoka niskoemisyjna, szyba hartowana, wewnętrzna szyba laminowana
Źródło i zdjęcia: Okpol

CZYTAJ WIĘCEJ

Okno na dach płaski
Okna do płaskiego dachu firmy Velux w nowej odsłonie
Okno do dachów płaskich typu F zwyciezcą konkursu Złota dachówka 2016 na targach w Czechach
Okno do dachów płaskich DEF marki FAKRO laureatem TOP DESIGN award 2016DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Bezszwowa membrana hydroizolacyjna

Hydroizolacje bezszwowe zdobywają sobie coraz większa popularność. Od dawna już stosuje się je do uszczelniania trudnodostępnych miejsc czy obrabiania detali, lecz ich stosowanie na dużych powierzchniach rzędu setek i tysięcy metrów kwadratowych było nieekonomiczne. Istnieją jednak materiały, które się do tego nadają – stosuje je firma Kanik Roofing Sp. z o.o. Czytaj więcej