.
Strona główna | BranżaBalkony i tarasy, czyli Sopro na łódzkich targach Interbud 2014

Balkony i tarasy, czyli Sopro na łódzkich targach Interbud 2014

21. edycja łódzkich targów budowlanych Interbud już za nami. Podczas tegorocznej odsłony eventu nie zabrakło nowości technologicznych, nowatorskich rozwiązań i Sopro - jednego z liderów rynku, oferującego kompletne, innowacyjne systemy chemii budowlanej.

Tegoroczne targi, które odbyły się w Łodzi w dniach 14 - 16 lutego, skupiły ponad 300 wystawców z Polski i z zagranicy. Firmy zaprezentowały szeroki wachlarz systemów dedykowanych budownictwu, które pozwolą postawić i wyremontować dom od podłogi aż po dach. Punktem programu były również spotkania z ekspertami, wykłady, sympozja i pokazy.

"Podczas targów nie mogło zabraknąć i nas. Interbud to doskonała okazja do spotkań z klientami, wymiany doświadczeń z ekspertami i potencjalnymi inwestorami. Tegoroczna atmosfera sprzyjała aktywnemu rozważaniu kondycji polskiego budownictwa, a także planowaniu kolejnych kroków milowych w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań budowlanych" - zauważa Dariusz Zalewski, Dyrektor Marketingu Sopro Polska Sp. z o.o.


"Tym razem, oprócz zaprezentowania nowości produktowych Sopro, staraliśmy się służyć radą w kwestiach dotyczących remontów, projektowania, renowacji budynków i finalizacji inwestycji. Największym zainteresowaniem cieszyła się tematyka związana z wykończeniem tarasów i balkonów, ponieważ to z tym etapem remontowym klienci mają zwykle największy problem" - dodaje Dariusz Zalewski, Dyrektor Marketingu Sopro Polska Sp. z o.o.

Tegoroczne targi Interbud przyciągnęły tysiące odwiedzających - w tym klientów indywidualnych, fachowców, specjalistów i inwestorów budowlanych, zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Źródło i zdjęcia: Sopro Polska


CZYTAJ WIĘCEJ

Profile i okapniki firmy Sopro zabezpieczą tarasy oraz balkony
Trwały balkon i taras dzięki systemom firmy Sopro
Profile i okapniki Sopro w nowych opakowaniach zbiorczychDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Pałac Mierzęcin pod ochroną Triflex

Pałac Mierzęcin ma za sobą długą historię. Wzniesiony jako rodzinna posiadłość w latach 1861–63, w późniejszym okresie stanowił siedzibę domu dziecka, by wreszcie przed kilkoma laty – po długim czasie zaniedbania – powrócić do dawnej świetności jako luksusowy hotel. Czytaj więcej

RAPORTY I ZESTAWIENIA