.
Strona główna | BranżaZaproszenie na szkolenia Enke

Zaproszenie na szkolenia Enke

Firma Enke Werk od wielu lat prezentuje swoje produkty i technologie na największych targach branży budowlanej w Polsce, czyli na poznańskiej Budmie.
Od ubiegłego roku organizatorzy targów wprowadzili nową formułę nazywaną Strefą Testów. Jest to atrakcyjny dla firm sposób na prezentację swoich produktów, umożliwia bowiem praktyczne pokazy zastosowań bez ograniczeń.

Firma Enke Werk w tym roku po raz drugi będzie uczestniczyć w Strefie Testów. W trakcie pokazów doradcy techniczni zamierzają przedstawić szereg produktów, takich jak:
  • Enkolit – bitumiczny klej do obróbek blacharskich,
  • Enkopur i Enkryl – hydroizolacje na bazie płynnych folii tworzywowych,
  • Enketop – system do renowacji balkonów i tarasów,
  • Enke-Betoncoat – wysokoobciążalne posadzki przemysłowe.
Wykorzystując formułę warsztatów w trakcie trwania targów Budma, firma Enke Werk zaprasza Państwa na szkolenia. W dniach od 11.03.2014 do 14.03.2014 szkolenia będą się odbywać dwa razy dziennie, o godz. 10 i 13.

Zapraszamy na nasze stoisko w Strefie Testów w pawilonie 2.

Rejestrację zgłoszeń do szkoleń prowadzą: Bogusław Ziółkiewicz Enke Werk, tel. 513 078 430 oraz Maciej Kalamala, Kalamala Enke Partner, tel. 601 435 756.

Serdecznie zapraszamy!

www.enke.pl

Źródło: Dachy Płaskie, nr 1 (21) 2014
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Uszczelnianie dachów krytych blachą za pomocą materiałów płynnych

Dachy zawierające złożone detale, elementy przechodzące przez dach i krawędzie stanowią szczególnie trudne wyzwania podczas wykonywania uszczelnień. Płynne tworzywa sztuczne sprawdziły się już jako niezawodne rozwiązania w tym zakresie i stanowią doskonałe uzupełnienie powszechnie znanych metod uszczelniania. Czytaj więcej