.
Strona główna | BranżaSzkoła Dekarska Protan Polska nominowana do Certyfikatu Jakość Roku

Szkoła Dekarska Protan Polska nominowana do Certyfikatu Jakość Roku

Już po raz drugi Kapituła Certyfikatu doceniła zaangażowanie norweskiego  producenta membran dachowych w poprawę jakości wykonania dachów i wyróżniła go za projekt szkoleń dla dekarzy. Szkoła Dekarska pod patronatem Protan Polska jest jedynym takim centrum wiedzy o dachach w naszym kraju.

Szkoła Dekarska Protan z siedzibą w Pabianicach, oferuje autorski program szkoleń obejmujący wiedze teoretyczną i praktyczną z zakresu kompleksowego montażu i instalacji systemów dachowych opartych na membranie typu PVC. Uczestnicy po ukończeniu trzydniowego szkolenia potwierdzają swoją wiedzę egzaminem z teorii i praktyki dotyczącej właściwości membran PVC, systemów montażu, urządzeń i praktycznych umiejętności zgrzewania membran oraz wykonywania obróbek. Osoby, które pozytywnie przejdą weryfikację, otrzymają dyplom poświadczający ich kompetencje dekarskie  na okres dwóch lat. 

Wyniki tegorocznej edycji będą znane w połowie stycznia 2018 roku. Protan Polska ubiega się o brązową statuetkę Certyfikatu Jakość Roku ®. To największa w Polsce inicjatywa wspierająca firmy dbające o najwyższą jakość w biznesie. Już od dwunastu lat realizowany przez Fundację Qualitas projekt jest wiarygodną gwarancją jakości. Promuje przedsiębiorstwa, organizacje i jednostki naukowo-badawcze, dla których wysoka jakość usług, produktów, innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań stanowi priorytet, a także wyznacza ścieżkę rozwoju.

Źródło: Protan Polska
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Jaka jest wytrzymałość dachu płaskiego i ile ona kosztuje?

Ani na pierwszą, ani na drugą część pytania nie da się odpowiedzieć jednym zdaniem. Jak różne mogą bowiem być warstwy dachu płaskiego - w zależności od konstrukcji, zastosowanych materiałów, wykonawców - tak różne są odpowiedzi na pytanie zawarte w tytule. Dochodzą do tego regionalne różnice cenowe za układanie, transport materiałów itd. Czytaj więcej