.
Strona główna | BranżaSita Bauelemente GmbH Kreatorem Budownictwa 2017

Sita Bauelemente GmbH Kreatorem Budownictwa 2017

Firma Sita Bauelemente GmbH została uhonorowana tytułem Kreator Budownictwa 2017 nadawanym przez Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa pod patronatem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa od 2011 roku wyłania laureatów - osoby jak również firmy. Wydawnictwo tytułem Kreator Budownictwa Roku promuje dobre praktyki i etyczne zachowania motywując do dalszych wyjątkowych inicjatyw.


Podczas uroczystej Gali, która odbyła się 23 listopada 2017 roku w Pałacu Sobańskich w Warszawie, Sita Bauelemente GmbH otrzymała z rąk Andrzeja Rocha Dobruckiego, prezesa Krajowej Rady Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa tytuł Kreator Budownictwa 2017, za wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań kreujących rynek budowlany w Polsce.


Wyróżnienie w imieniu firmy Sita Bauelemente GmbH odebrał prokurent firmy Thomas Kleinegees. Tytułem Kreator Budownictwa 2017 uhonorowano również pełnomocnika firmy Sita w Polsce Piotra Stryjak pełniącego funkcję menedżera Przedstawicielstwa Sita Bauelemente za nowatorskie wsparcie merytoryczne i techniczne dla branży budowlanej i instalacyjnej w zakresie tematyki odwadniania dachów płaskich.


Źródło i zdjęcia: Sita Bauelemente GmbH
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Jaka jest wytrzymałość dachu płaskiego i ile ona kosztuje?

Ani na pierwszą, ani na drugą część pytania nie da się odpowiedzieć jednym zdaniem. Jak różne mogą bowiem być warstwy dachu płaskiego - w zależności od konstrukcji, zastosowanych materiałów, wykonawców - tak różne są odpowiedzi na pytanie zawarte w tytule. Dochodzą do tego regionalne różnice cenowe za układanie, transport materiałów itd. Czytaj więcej