.
Strona główna | BranżaProtan Polska stawia na bezpieczeństwo - szkolenia dla dekarzy

Protan Polska stawia na bezpieczeństwo - szkolenia dla dekarzy

Zapewnienie bezpieczeństwa jest nadrzędną wartością firmy Protan Polska. Dlatego w trosce o uczestników Szkoły Dekarskiej, wprowadzono obowiązkowy moduł BHP, czyli szkolenie stanowiskowe umożliwiające uczestnikom zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa.

Dzięki dodatkowemu modułowi szkoleniowemu uczestnicy zyskują świadomość, jakie jest ryzyko wystąpienia niebezpiecznych sytuacji oraz jak ich unikać. Zarówno w czasie szkolenia, jak i w codziennej pracy dekarza szczególnie istotne jest zachowanie ostrożności podczas używania specjalistycznych urządzeń, m.in. zgrzewarek, w których temperatura powietrza wynosi około 500-600°C.

Szkoła Dekarska to jedyna tego typu inicjatywa w Polsce. W trakcie zajęć uczestnicy mogą nabyć wiedzę o właściwościach membran PVC, systemach ich montażu i zgrzewania. Trzydniowe szkolenie zakończone jest egzaminem teoretyczno-praktycznym, potwierdzającym nabycie wiedzy na temat właściwości membran PVC, systemów montażu, urządzeń oraz wykonywania obróbek. Osoby, które zdadzą egzamin, otrzymują dyplom poświadczający ukończenie kursu, ważny przez okres dwóch lat.

Najbliższe szkolenia w ramach Szkoły Dekarskiej odbędą się w terminach:
  • 15 - 17 stycznia
  • 22 - 24 stycznia
  • 19 - 21 lutego
  • 26 - 28 lutego
Źródło: Protan Polska
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Jaka jest wytrzymałość dachu płaskiego i ile ona kosztuje?

Ani na pierwszą, ani na drugą część pytania nie da się odpowiedzieć jednym zdaniem. Jak różne mogą bowiem być warstwy dachu płaskiego - w zależności od konstrukcji, zastosowanych materiałów, wykonawców - tak różne są odpowiedzi na pytanie zawarte w tytule. Dochodzą do tego regionalne różnice cenowe za układanie, transport materiałów itd. Czytaj więcej