.
Strona główna | BranżaProtan Polska stawia na bezpieczeństwo - szkolenia dla dekarzy

Protan Polska stawia na bezpieczeństwo - szkolenia dla dekarzy

Zapewnienie bezpieczeństwa jest nadrzędną wartością firmy Protan Polska. Dlatego w trosce o uczestników Szkoły Dekarskiej, wprowadzono obowiązkowy moduł BHP, czyli szkolenie stanowiskowe umożliwiające uczestnikom zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa.

Dzięki dodatkowemu modułowi szkoleniowemu uczestnicy zyskują świadomość, jakie jest ryzyko wystąpienia niebezpiecznych sytuacji oraz jak ich unikać. Zarówno w czasie szkolenia, jak i w codziennej pracy dekarza szczególnie istotne jest zachowanie ostrożności podczas używania specjalistycznych urządzeń, m.in. zgrzewarek, w których temperatura powietrza wynosi około 500-600°C.

Szkoła Dekarska to jedyna tego typu inicjatywa w Polsce. W trakcie zajęć uczestnicy mogą nabyć wiedzę o właściwościach membran PVC, systemach ich montażu i zgrzewania. Trzydniowe szkolenie zakończone jest egzaminem teoretyczno-praktycznym, potwierdzającym nabycie wiedzy na temat właściwości membran PVC, systemów montażu, urządzeń oraz wykonywania obróbek. Osoby, które zdadzą egzamin, otrzymują dyplom poświadczający ukończenie kursu, ważny przez okres dwóch lat.

Najbliższe szkolenia w ramach Szkoły Dekarskiej odbędą się w terminach:
  • 15 - 17 stycznia
  • 22 - 24 stycznia
  • 19 - 21 lutego
  • 26 - 28 lutego
Źródło: Protan Polska
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Bezszwowa membrana hydroizolacyjna

Hydroizolacje bezszwowe zdobywają sobie coraz większa popularność. Od dawna już stosuje się je do uszczelniania trudnodostępnych miejsc czy obrabiania detali, lecz ich stosowanie na dużych powierzchniach rzędu setek i tysięcy metrów kwadratowych było nieekonomiczne. Istnieją jednak materiały, które się do tego nadają – stosuje je firma Kanik Roofing Sp. z o.o. Czytaj więcej