.
Strona główna | PrezentacjeKlimawent S.A.
Klimawent S.A.

Adres: ul. Chwaszczyńska 194
Gdynia
woj. pomorskie
Email: klimawent@klimawent.com.pl
WWW: http://www.klimawent.com.pl
Telefon: (58) 629 64 80
Fax: (58) 629 64 19
Produkty Opis Liczba wyświetleń: 11582
Firma Klimawent powstała w 1992 roku. Po latach budowania sukcesu firmy  jako lidera w branży filtrowentylacji na rynku polskim, pod koniec lat dziewięćdziesiątych firma rozpoczęła eksport produktów na rynki europejskie, amerykańskie i rynki bliskiego wschodu.

W 2009 firma został przekształcona w spółkę akcyjną. W swojej ofercie firma posiada 7 grup produktów. Są to: wentylatory, dmuchawy, urządzenia filtrowentylacyjne, odsysacze spalin samochodowych, pochłaniacze dymu tytoniowego, systemy automatycznego odśnieżania dachów oraz jako uzupełnienie oferty - akcesoria wentylacyjne.

Wszystkie rozwiązania są dziełem autorskim naszego zespołu konstruktorów. Produkcja odbywa się we własnym zakładzie produkcyjnym pod kontrolą technologów.

Firma nieustannie inwestuje w nowoczesną infrastrukturę, zaawansowane technologie oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników. Szczególny nacisk kładziemy na rozwój firmy. Innowacyjne wdrożenia, które realizujemy wykorzystując wyniki badań prowadzonych we własnym labolatorium przyczyniają się do sukcesów firmy.

Misją firmy jest:
  • zapewnienie czystego powietrza osobom pracującym w warunkach szkodliwych dla zdrowia,
  • zapewnienie bezpieczeństwa budynków dzięki systemom automatycznego odśnieżania dachów.

TEMAT MIESIĄCA
Jaka jest wytrzymałość dachu płaskiego i ile ona kosztuje?

Ani na pierwszą, ani na drugą część pytania nie da się odpowiedzieć jednym zdaniem. Jak różne mogą bowiem być warstwy dachu płaskiego - w zależności od konstrukcji, zastosowanych materiałów, wykonawców - tak różne są odpowiedzi na pytanie zawarte w tytule. Dochodzą do tego regionalne różnice cenowe za układanie, transport materiałów itd. Czytaj więcej